Contact

Voor algemene vragen kunt u ook een e-mail sturen naar: info.nl@ivoclarvivadent.com

Verkoopteam Tandheelkunde

Sales Supervisor Benelux

Willem Schuizeman
T: +31 (0)6 53 919 608
E: Willem.Schuizeman@ivoclarvivadent.com

Sales Team Nederland Tandheelkunde - Chairside CAD/CAM

Simone Kettlitz
Sales Representative Nederland
T: +31 (0) 6 39 196 340
E: simone.kettlitz@ivoclarvivadent.com

Marjolein Kieviet
Sales Representative Nederland
T: +31 (0) 6 22 416 602
E: marjolein.kieviet@ivoclarvivadent.com

Sales Team België & Luxemburg Tandheelkunde - Chairside CAD/CAM

Laura Dijckmans
Sales Representative Vlaanderen  
T: +32 (0) 470 915358
E: laura.dijckmans@ivoclarvivadent.com

Laora Galina
Sales Representative Wallonië
T: +32 (0) 471 565127
E: Laora.Galina@ivoclarvivadent.com

 

Verkoopteam Tandtechniek

Sales Supervisor Benelux

Willem Schuizeman
T: +31 (0)6 53 919 608
E: Willem.Schuizeman@ivoclarvivadent.com

Sales Team Nederland Tandtechniek

Ferdinand van Kalsbeek
Sales Representative Nederland
T: +31 (0) 6 47 175 538
E: ferdinand.vankalsbeek@ivoclarvivadent.com

Sales Team België & Luxemburg Tandtechniek

Stephane van Cauwenberge
Sales Representative Belgie & Luxemburg
T: +32 (0) 474 061 376 
E: stephane.vancauwenberge@ivoclarvivadent.com

Laura Dijckmans
Sales Representative Vlaanderen
T: +32 (0) 470 915358
E: laura.dijckmans@ivoclarvivadent.com

Laora Galina
Sales Representative Wallonië
T: +32 (0) 471 565127
E: Laora.Galina@ivoclarvivadent.com

Sales team Benelux Ivoclar Digital

Serge Roovers
Supervisor Digital Operations Benelux
T : +31 (0) 68323 1792
E : serge.roovers@ivoclarvivadent.com

Alex van Etten
CAD/CAM Specialist Benelux
T : +31 (0) 682 74 0836
E : alex.vanetten@ivoclarvivadent.com

Hotline & klantenservice

Ivoclar Vivadent ServiceLine

  • geeft u graag advies en hulp met betrekking tot producten en hun toepassing, alsook bij vragen over het assortiment, verpakkingen en prijzen.
     

  • helpt u wanneer u vragen heeft over het International Center for Dental Education ICDE in Schaan en de aangeboden cursussen.
     

  • beantwoordt uw vragen over veiligheidsinformatiebladen.
     

  • helpt u verder als u heel specifieke vragen heeft over wetenschappelijke onderwerpen.

 

Ivoclar Vivadent Benelux
Tel +31 23 529 37 91
Fax +31 23 555 45 04

CAD/CAM Support
Email: cadcamsupport@ivoclarvivadent.com
Telefoon: 00800/ 7000-7080